Obraz
  • Obraz
  • Obraz

Gala

Mistrzów Sportu WarszawyPodsumowanie XIX Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 r. odbyło się podczas Uroczystej Gali Mistrzów Sportu Warszawy w dniu 22 lutego 2019 r. w hali widowiskowo – sportowej „Arena Ursynów”. Tego dnia na scenie stanęli najlepsi sportowcy Stolicy i odebrali wyróżnienia za osiągnięcia sportowe zdobyte na arenach Europy i świata.


<


Wydarzenie stanowiło wspaniałą okazję do spotkania z gwiazdami warszawskiego sportu i wspólnej zabawy. Na wszystkich Gości czekały niezapomniane atrakcje muzyczne, które zapewniła Gwiazda Wieczoru. To wyjątkowe wydarzenie sportowo-artystyczne, które organizowane jest w Warszawie od dziewiętnastu lat, było wyjątkową formą spędzenia karnawałowego wieczoru.
Gala jubileuszowego, XX Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2019 roku odbędzie się już 31 stycznia 2020 r. To wydarzenie, w którym warto wziąć udział.


Sprzedaż

zaproszeń i rezerwacjaRezerwacja i sprzedaż zaproszeń na Galę Mistrzów Sportu Warszawy:

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji:
bal@ucsir.pl, 22 334 62 32

Regulamin i zasady rezerwacji oraz sprzedaży zaproszeń na Bal Mistrzów Sportu Warszawy
-

Formularz

akredytacyjny dla mediów

Proces akredytacyjny w terminie 02.01 – 29.01.2020


Formularz do pobrania (wersja PDF)© 2020 Urząd m.st. Warszawy. Wszelkie prawa zastrzeżone | Deklaracja dostępności | Polityka prywatności